Czernica wywozi 3 punkty z Ruptawy

Wysoką porażką naszej drużyny zakończyło się sobotnie spotkanie z drużyną Zameczka Czernica. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a gra toczyła się głównie w środku pola. Po bramkach Dudzińskiego i wyrównaniu Wojtkowa wynik był remisowy. Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszych piłkarzy. Po dośrodkowaniu Dudzińskiego i uderzeniu głową z dwóch metrów Kaizika drużyna gości wyszła na prowadzenie.  Kilka minut później nie popisał się arbiter uznając nieprawidłowo zdobytego gola dla Czernicy. Trener Śmigielski dokonał kilku zmian, jednak zmiennicy nie wnieśli za wiele do gry. W samej końcówce po indywidualnej akcji wynik na 1:4 ustalił najlepszy piłkarz na boisku - Dudziński. Dla Zameczka była to czwarta wygrana i wygląda na to, że będzie ta drużyna liczyć się w walce o awans. Granica natomiast dalej zostaje z jednym zwycięstwem w pięciu meczach.

9 września 2017, Ruptawa, 16:00
Granica Ruptawa - Zameczek Czernica 1:4 (1:1)
Bramki: Wojtków 31 - Dudziński 24, 85, Kaizik, Wiklak

Granica Ruptawa:Brachaczek - Babisz, Kowal, Syrek, Miąsko - Mazurek (60. Głuszek), Gwóźdź (70. Adamczyk), Chmiel (80. Krymiec), Bielecki, Mgłosiek - Wojtków (70. Trzaskoma).