SPARING z naszą młodzieżą III LIGA Wojewódzka Juniorów sobota 20.01 godz. 12:00 Kościelna

SPARING z III Ligą Wojewódzką Juniorów

sobota 20.01.2018r godzina 12:00 stadion przy ul. Kościelnej

zbiórka w szatni na miejscu 11:30

Pierwszym sparingpartnerem naszej drużyny będzie zespół naszych najstarszych juniorów rozgrywający na co dzień swoje spotkania mistrzowskie w III LIDZE WOJEWÓDZKIEJ JUNIORÓW.

Od samego początku okresu przygotowawczego drużyna Juniorów przygotowuje się wspólnie z seniorami, trener Tomasz Ciemięga będzie chciał się przyjrzeć naszej młodzieży już w trakcie gry, aby móc zdecydować którego z zawodników dodatkowo zabierze na obóz przygotowawczy w Węgierskiej Górce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Naszego zespołu do przybycia na to spotkanie.