Zapowiedź meczu z Polonią Marklowice

ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS POLONIA MARKLOWICE

Już w najbliższą sobotę tj. 06 kwietnia 2019r o godzinie 17:00 na boisku ESTADIO de LIBOWIEC zmierzymy się z zespołem KS POLONIA MARKLOWICE. Spotkanie będzie jednym z ważniejszych dla obu zespołów ponieważ w "tabelce" spadków
i awansów zespołów rybnickich oba te kluby dzieli zaledwie 5 punktowa przewaga - oczywiście na plus dla GRANICY RUPTAWA.

Z informacji, które gdzieś obiegły internet na pewno nie wystąpi KAROL WITA, były Nasz zawodnik (zmogła go choroba) oraz środkowy pomocnik, który jest jedną z większych perełek w tali trenera z Marklowic ale to i tak nie zmienia faktu, że przeciwnicy tak samo jak i My wyjdzie w 11-osobowym składzie i boisko zweryfikuje kto na tę chwilę będzie miał więcej atutów po swej stronie.

Serdecznie zapraszamy Naszych sympatyków do wsparcia kulturalnym dopingiem w sobotę 6 kwietnia o 17:00 na boisko ESTADIO de LIBOWIEC.