Pierwsza runda Pucharu Polski dla Granicy

W sobotnim meczu pierwszej rundy Pucharu Polski Granica pewnie pokonała zespół MKS Żory 6:1 (1:1). Pierwsza połowa jednak nie należała do udanych gdyż to gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę, a po dwóch żółtych kartkach z boiska wyleciał Adrian Bielecki. Z każdą upływającą jednak minutą to nasz zespół stwarzał sobie coraz więcej sytuacji, a w drugiej połowie gra odbywała się prawie wyłącznie na połowie przeciwnika. Trener Śmigielski, obawiając się ryzyka kontuzji, nie wystawił optymalnego składu i dał odpocząć kilku zawodnikom, którzy na co dzień stanowią o sile naszego zespołu.