Seria zwycięstw przerwana w Świerklanach.

W zeszłą niedzielę 4 listopada o godzinie 14:00 Granica Ruptawa rozegrała przed ostatni mecz rundy jesiennej z Fortecą Świerklany. Przebieg meczu niestety okazał się pechowy dla naszej drużyny , gdyż około 20 minuty meczu został podyktowany rzut karny dla przeciwnika, a już w 30 minucie padła bramka po rzucie rożnym.

Po mimo kilku efektywnie wyprowadzonych akcji ofensywnych drużynie Granicy nie udało się zdobyć bramki.

Następny i za razem ostatni mecz tej rundy jesiennej nasza drużyna rozegra na wyjeździe z KS Kornowac 11 listopada (niedziela) o godzinie 13:30.