Coraz bliżej 4 ligi...

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu nasza drużyna rozgromiła zespół z Tworkowa aż 7:1 (6:1)                                     Bramki dla naszego zespołu strzelali: Mateusz Piekarski 3, Maciej Kasprzak 2, Michał Ćmich oraz Mateusz Łyżwa

Skład:

Paś (Promny 62') - Mgłosiek (Moneta 71'), Syrek (Frankowski 71'), Bielecki, Muras - Zbytnik, Ćmich, Piekarski, M. Łyżwa, Kasprzak (Zaręba 62') - D. Łyżwa

Mecz ku zdziwieniu piłkarzy i kibiców Granicy rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy. Pierwsza ich akcja zakończyła się zdobyciem bramki. To jednak tylko rozzłościło zawodników trenera Śmigielskiego na tyle, że w kolejnych 42 minutach Granica zdobyła 6 bramek. Po przerwie niestety poziom spotkania bardzo się obniżył. Wysokie prowadzenie na tyle rozluźniło naszych piłkarzy, że składnych akcji oraz celnych podań było jak na lekarstwo. Jedna bramka w wykonaniu Mateusza Łyżwy to wszystko na co było stać piłkarzy z Ruptawy.

Cieszy wynik, a jeszcze bardziej cieszą porażki Rafako i Skrzyszowa. Zostało 7 spotkań do końca. Mamy 9 punktów przewagi nad 2 zespołem także wszystko wskazuje, że Granica Ruptawa powoli żegna się z ligą okręgową.